Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    válasz Flowtation #13095 üzenetére

    Mivel a DHCP valószínűleg normálisan működik, ezért inkább WiFi eszköz gond lesz, azzal meg inkább ebbe a topikba menj át. Firmware-t frissíts rajtuk, utána gyári alapértelmezett beállításokra rakd vissza, kb. az AP-t ha ez után bedugod, működnie kell. A router kicsi konfigurációt igényel, de amíg az AP sem jó, szerintem hanyagold.

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

  • Theory66

    aktív tag

    válasz Flowtation #13095 üzenetére

    Elvileg a szervert nem is kell feltelepíteni, legalább is nálam nem kérték, pont az átállás időigényessége miatt.
    Switcheket is csak darabra nézték meg S/N egyezik-e. Ha még nem voltak ellenőrizni a következők legyenek meg: Win 8.1 vagy újabb rendszer + Office feltelepítve(HP + Lenovo gépeket kaptam, azokon volt alapból rendszer),darabra legyen meg az összes gép és monitor összeállítva informatika teremben, a szervert meg be kellett kapcsolni a switchekkel együtt és csak azt nézték meg h működik-e. Ezen kívül még multifunkciós nyomtatóra kérdeztek rá, de mivel a tanáriban/irodai részeken vannak nálunk ilyenek megúsztam a telepítésüket :D de ha van az infó teremben azt is fel kell elvileg rakni.

    Sulix-ról annyit hogy kicsit utána jártam, ha beregisztrálsz OpenEDU programba van elvileg olyan lehetőség hogy felhívod őket, kijön a muki és egy az egyben feltelepíti a szervert, megmutatja a dolgokat, + van support e-mailben vagy telefonon bármiben segítenek ingyen. Én kipróbálom, aztán írom majd mi a tapasztalat. Legrosszabb esetben utólag lesz Win Server 12R2, eddig sem volt semmi belőve, mert az elődök lesz@rták, addig meg már kibírják :D

Új hozzászólás Aktív témák