Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baluka6

    aktív tag

    válasz rob210 #56028 üzenetére

    Benzines úgy jó, ha pörög, persze csakis is üzem meleg motornál! :)
    Pl: a Megane 2 1.6 4.-be 160nál tilt, állítólag! :DD Sokan elfelejtik, hogy nem dízel, érdemes megnézni egy teljesítmény görbét, hogy ég is hol adja le a nyomaték és teljesítmény csúcsot.

    Más: Ugye az én autóm volt az, ami alatt Rob több feküdt, mint a saját ágyában.. De jelentem a kormánymű csere feltette az I-re a pontot. Most olyan az autóm eleje, mint ha új lenne. Még kap hátra 2 lengéscsillapítót és öröm-boldogság. Bár kicsit gáz, hogy 100.000km után komplett új futómű kell...

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz rob210 #56028 üzenetére

    Nah, ez jól sikerült...

    Eddig nem is figyeltem, csak azt, hogy kapom az üziket ...ma hozzák az olajat. A párommal rendeltettem meg, mert nem voltam itthon és nem is volt időm erre a napokban, igaz mentségére legyen mondva, hogy k...ra nem ért hozzá, én meg rábíztam, de lényegében én baxtam el, mert két email-t is küldtem haza az olajokról, hogy most xado lesz és nem a motul, hát neki mégis sikerült berendelni a motul-t.
    Kihozták a csomagot még csodálkoztam is, hogy 30 ezer helyett, "csak 24 ezret" kellett fizetnem.
    Mentségére legyen mondva, hogy jó mann olajszűrőt és légszürőt is rendelt hozzá, de oljszürőből én a múltkor bevásároltam egész évre, igaz nem mann, de mindegy a lényeg, hogy a lagunába valók. :D

    Szóval, újra motul 3, max 4 hónapig, utána meg majd jön ez a xado. A motul frankó, legfeljebb hozzáborítok másfél flakonnyi verylube turbo-t. Aztán meglátjuk tud-e még javítani a motul selymes kenésén... :F

Új hozzászólás Aktív témák