Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #42667776

    törölt tag

    válasz giigz #32424 üzenetére

    Ez nem mondható olcsónak, viszont a tartós védelmet meg kell fizetni és nem is muszáj egy polírnál ezzel kezdeni. Alapból kell egy 1-2 lépcsős polír a karceltávolításhoz, aztán egy finom polír, majd egy wax.
    A wax ill. viaszos védelem az tetszőlegesen többféle is lehet. Ez a 3 termék amit most kipróbáltam a finom polír és "wax" részt tartalmazza. Korábban autóglym-et tettem rá, nem rossz csak szerettem volna egy kicsit több fényt ill. tartósabb védelmet. Kipróbáltam a carnauba Waxot coll915 "nem az egész autón" az is nagyon tetszett, de hajtott a kíváncsiság, hogy ez a Nano termék milyen lehet. Részemről ebben találtam meg ami nekem szimpatikus!

    Polírozást gyakorolni kell kb 2 éve kezdtem a 0-ról minden segítség nélkül aztán kezdtem egyre jobb termékeket venni, kipróbálni, mindig volt javulás, de nem voltam elégedett. Rátaláltam az itteni autóápolós topikra, átolvastam az egészet az elejétől, majd kértem segítséget az itteniektől és kaptam is. A jelenlegi szintet az elmúlt pár hónapban sikerült elérnem sok olvasgatással "termékek megismerése" kipróbálása, és sok gyakorlás saját ill. ismerősök autóin.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák