Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M_o_g_y_i

    őstag

    válasz 04ahgy #34571 üzenetére

    Dehogynem! :D
    Ott van a hsz.-ben a Thuban megnevezés szépen érthetően, nyomtatott betűvel írva. ;)
    A konfig kitöltése tudomásom szerint nem kötelező, az érintett hardvereket pedig megneveztem. :K
    Speciel olyan juzer segítségét vártam, aki már legalább látott ilyen memóriát használat közben, és van vele tapasztalata, ráadásul az említett proci társaságában. Nem értem miért érzel kényszert, hogy beleszóljál, ha el sem olvasod rendesen a hsz.-t, amit írtam. Mint ahogy az időzítés(ek) csökkentéséről is írtam.
    Az pedig végképp nem kérdeztem, hogy a Tiéd milyen körülmények között mennyit megy, az nem oldja meg az én problémám. :(((
    Főleg nem ilyen hangnemben, "sírásnak" nevezni a probléma leírását enyhén szólva is ellenszenvet keltő. :K
    Én ráérek várni olyan felhasználó hozzászólására, aki érintett a témában.

    Esetleg az alaplap típusa hiányozhat a probléma megoldását keresve, ezt mondjuk nem írtam, de az egy Asrock 890FX Deluxe5, az előző pár memóriával ment szépen 1,5V mellett az 1600 MHz, CL8-8-8-22 időzítésen. :U
    TRFC lett növelve, CPU-NB freki lett próbálva 2000-2600 között, feszültség 1,15-1,275V között.

    4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

Új hozzászólás Aktív témák