Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goodboy007

    senior tag

    Sziasztok!
    Kérdésem, hogy mennyi lenne szerintetek a reális eladási ár, 2x1GB Corsair Dominator 1066MHz-es memóriákért (KIT), amik hibásak. Kb. havonta egyszer-kétszer kékhalálozik a gép, de újraindítás után már minden jól működik, a dolog randomszerűen jön elő. Memtest kimutatta, hogy mindkét modul hibás. Tavaly májusban vettem Giannitól őket és élettartam garanciásak, szóval aki megveszi, ki tudná cseréltetni őket, csak az a baj, hogy a három hetes átfutási, javítás/csere (nem tudom mit kell ezzel szarakodni, memtest, szar, jó akkor kuka és újat elküld, ennyi lenne) idő nekem túl sok, így ezért gondoltam inkább a lecserélésükre. Igazából, akit nem zavar ez a havi 1-2 kékhalál, annak teljesen jó otthoni használatra, de engem nagyon idegesít. főleg, hogy sokat játszom RTS-ekkel neten és ugye ott nem lehet újracsatlakozni játék közben. Jelenleg 1150MHz-en használom őket, 2,2V-on, de már alapórajelen is kékhalálozott a gép, úgyhogy nem emiatt van.

    A kérdés tehát adott, mennyit érnek?

    "propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

Új hozzászólás Aktív témák