Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czanga

    őstag

    Szaisztok.
    Nos olvasgatok erősen, de azért gondoltam elétek tárom a problémám, hátha tudtok segíteni.
    Helyzet a következő:
    Játék-ra használható halk gépet építek, és ehhez kellene memória, mivel annak a kiválasztásában elakadtam.
    konfig:
    Cooler Master CM-690
    msi p35 neo2-FR
    sapphire ati 4830
    intel e5200 + arctic cooling freezer 7 pro

    Memória és minden szempontjából a tuning abszolút felejthető dolog számomra. Namármost az összeg amit a memóriára szánok az 10 000 HUF, ebből kellne egy ddr2-es 800-as szettet. Nem tudom mit lenne érdemes vennem, illetve a mennyiség is kérdéses, illetve, hogy a mostanság nagyonsok gyártónál alkalmazott a memória modulokra elhelyezett hűtőbordák mien hatékonyak, van e szükség rá az én esetemben? (mert ha nincs túl nagy teljesítménye a hőleadásban akkor sztem kihagyható szempont ez a rész) Nem benchmark teszteket/rekordokat akarok megdöntögetni, szimplán csak játékra lesz a dolog, illetve alapvető alkalmazások futtatására. Már az alaplapot és a memóriákat kivéve minden megvan. XP-t használok, ez lényeges a memóriák mennyiségének szempontjából. Bár nem tudom az gond e, ha pont 4 giga van, mert az xp szempontjából az többlet valamivel ha jól tudom.

Új hozzászólás Aktív témák