Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz D@ny7 #81938 üzenetére

    A biztosítónál a Mama nevén futott a történet. Ezért tudom, hogy nem terhelték ki. A mostani biztosítóm másik piacvezető, évente 18 000 Ft-ot fizetek érte. A Telenornál azért kérdeztem rá, mert igazából nettó haszonélvezői voltak a történetnek 2 évig. Igaz nem volt kötelező hozzájuk szerződni, de annyira nevetséges volt, hogy 100 perc lebeszélhetőség mellé adtak 1 GB-ot 4680 Ft-ért, hogy a 100 percet nem bírtam ellőni, mert amikor nem voltam úton, akkor Vodafone, vagy Telekom hoppá vezetékes számot használtam, illetve amikor úton vagyok, akkor Magenta 1 -es SIM kártyámnál 15 GB adatmennyiségem van (ami bőven elég nekem, és ugye 15x eltérés, a családi számokat meg ingyen hívhatom korlátlanul - családi opció), és mindez feleáron, mint amit a Telenor korlátlan jelent. Megkérdezték miért mondom fel? Nem volt térerő? Mondom az még volt, marketing, és vonzerő az nem volt. A leggyengébb szolgáltató, mert nincs semmilyen ütős ajánlatuk, ami persze érthető, hiszen nincs vezetékes TV, Internet, Telefon szolgáltatásuk mint a Telekomnak, vagy a Vodafone-nak. De még az sem volt, hogy egy jó készülékajánlatuk legyen (amikor írta, hogy bármikor cserélhetek készüléket, megnéztem az árakat, hát más szolgáltatónál még új előfizetéssel is olcsóbbra jöttem volna ki, arról nem beszélve, hogy A52.ből is csak a 4G-s volt)...A Prímet az vitte mégis amikor 1000 Ft-tal meg akarták emelni a havidíjamat és már 3 GB lett volna az adatforgalom. Azt a havidíjat aminek az előfizetését nem is használtam ki. Vodafone GPRS 2002-ben 4 GB adatforgalmat adott 3E Ft-ért.

    Amúgy mindenki emlékszik gondolom, a pandémia első hullámára, amikor bezzeg boldognak- boldogtalannak adtak 100 GB-ot ingyen... nekem is adtak :) Aztán rendesen előfizetőnek, meg 1 GB-os aztán szevasz. Megjegyzem nekem az Internet mennyiség a fontos, nem a lebeszélhetőség, VoIP korában nem a percek számítanak.

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák