Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MadMancs

    veterán

    válasz Bferibörs #74511 üzenetére

    VoLTE nek és mobil internet kapcsolatnak az égvilágon semmi köze nincs egymáshoz. Azon kívül hogy VoLTE 4G hálón fut. Nálam mindkét kártya VoLTE, és hiába vált át 2. SIM en való híváskor 2. SIM re mobilnet, mindkét kártya VoLTE marad. Kivéve ha a második SIM ről (Telenor ) 1220 at hívom mert akkor VoLTE ugrik, átvált net kettes SIM re de csak H+.

    Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Bferibörs #74511 üzenetére

    Kicsit katyvasz, ahogy fogalmazol, lehet nem értem emiatt mit akarsz kihozni :B

    Szerintem pont ez lenne a lényeg:

    "Van olyan dual volte telefon, ami hívás közben át tudja kapcsolni a netet az aktív kártyára, így nem szakad meg a kapcsolat."

    értsd: aktív kártya = amire hívás érkezett

    Persze ehhez azért szükséges, hogy a hívó SIM-hez tartozó szolgáltatás tartalmazzon NET elérést is + éljen a VoLTE szolgáltatás, mert anélkül valóban nem lesz NET, hiába tudja átkapcsolni a telefon.

    Nálam Telenor + Digi: Telenor telefonra, Digi netre (mindkettő VoLTE képes)
    A berakott képem épp nem tükrözi a normál felállást, mert ahol lakom ott nincs DIGI hálózat, így a DIGI SIM le van kapcsolva (VoWifi lenne csak, viszont DIGI-s számomat úgysem ismeri senki), de a kép erejéig bekapcsoltam (hogy aktiválódjon a kérdéses menüpont)

    Szóval alapfelállás így nézne ki:
    - alapértelmezett hívó SIM: 1 - Telenor
    - alap mobiladat: 2 - Digi

    Ilyenkor a Váltson adatkapcsolatot hívás közben aktiválása után, ha hívnak az 1 - Telenor SIM-en és azon be van kapcsolva a VoLTE, akkor hívás idejére átdobja a NEThozzáférést az 1 - Telenor SIM-re (már, ha van amúgy NET szolgáltatás is a SIM-hez tartozó szolgáltatásban - nálam éppen van)

    szerk.

    Közben látom fölöslegesen gépeltem :DDD

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák