Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31757056

    törölt tag

    válasz *Ropi* #3677 üzenetére

    Reszben egyetertek, viszont azt mar korabban is emlitettem illetve utaltam ra a kepelos topikban (gondolom szokas szerint akkor is mindenki figyelt :D ), hogy jo lenne, ha mondjuk a profik (fotozasbol elok) talan posztolhatnanak tobbfele stilust is, abbol is nagyon sokat tanulhatnank. Azok a fotok amikbol a kenyeret keresitek mar kialakult stilusjegyeket hordoznak, amiket a vasarlok zabalnak, nektek pedig ketsegkivul nagy tisztelet erte, amiert kialakitottatok. Nekunk amatoroknek viszont nehez epito kritikat megfogalmazni, ha folyton ugyanazok a stilusu kepek erkeznek, ugyanazzal a szinvilaggal, stb... En szemely szerint tok orulnek neki, ha olyan fotokat is posztolnatok ti is, amiket nem munka kozben, hanem csak ugy a fotozas elvezeteert, szabadidoben csinaltok. A valtozatossag lenyegeben, ez lehetne mondjuk egy cel. De ugyanigy vagyok mar a 100-dik makronal is mondjuk, egyszeruen keptelen vagyok kritikat megfogalmazni, foleg epitot. :)

    Meg egy dolog van ami tagadhatatlanul fennall mindket kepelos topikban, az pedig a hangnem. Mar sokszor eszrevettem, hogy a legtobb baj nem azzal van, hogy az emberek (es ez mindenkire igaz) mit mondanak, hanem ahogy teszik azt... Foleg a kezdo topikban van ez, a jomultkor az egyik juzer pl eleg durva stilusban a szarashoz hasonlitotta valamelyik srac baratnojenek a pozat egy kepen. Hat nem tudom, maradjunk annyiban, hogy empatikus kepessege egy satupadnak is tobb van mint az ertekelo illetonek (mar nem emlekszem tenyleg, hogy ki volt), es meg ha tagadhatatlanul igaza is volt mert az volt, attol fuggetlenul el lehett volna normalisan is mondani, nem egybol nekiesni a faszinak... Gondolom jol el is mehetett a kedve az egesztol, illetve a legnagyobb problema az, hogy ilyenkor elkezdenek mutogatni az egesz forumra, hogy a prohardver-en ilyen meg olyan kocsog emberek vannak es ilyen meg olyan stilusban irogatnak. Nagyon nem jo ez, szvsz... :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák