Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz *Ropi* #3677 üzenetére

    Na akkor szépen sorjában.... nagyon jó dolgokat vetettél fel egyébként ami régóta probléma!!

    Ropi, az elejét miért nekem írod?
    Nem először mondtam el a véleményem egy általa posztolt képről és egyik se lájk volt. Meg is kaptam tőle a magamét. Volt benne jó magyarázat, csak tudod a kommunikációjával, stílusával rendesen bajok vannak.
    Ha megnézed az utóbbi időben vagy nem kap semmi reakciót vagy csak annyit, hogy istencsászár. Ez nem véletlen!
    Lehet, hogy Te elgondolkozol a kritikán/észrevételen, de más meg ugrik. Tudok kinek kell ez.

    A legnagyobb problémát kurva jól megfogalmaztad :

    "hivatalból védenünk kell az álláspontunkat egy olyan helyzetben, amikor hirdetési felületként használunk egy fórumot és nyilvánosan belekötnek az oda postolt munkánkba."

    "Ha úgy nézzük ez negatív reklám, ami bevételkiesést okozhat"

    Erre majdnem mondtam valami csúnyát....
    Látod ettől szar az a fórum és a kreatív is egy időben az volt.
    Szvsz az a fórum nem erről kellene hogy szóljon!!!
    Keressetek szakmai fórumot, felületet, ahol szakmabeliek fognak szétszedni titeket. Azokkal már nehezebben fogtok zöld ágra vergődni meg magas lóról leszólni.
    Itt többnyire nem profik, hanem lelkes hobbisták, különböző tudásszinttel nézegetik a képeket.
    Emiatt ne várjatok el minden esetben építő kritikát. És lehet méltósággal is válaszolni. Csak ehhez némi intelligencia is szükséges. A kezdő fórumban is kipcsáztak pár újoncot. Tényleg rossz képet tettek fel, de egyből leharapták a fejét....
    Az is nevetséges, hogy ha egy senki mond valamit, akkor az faxság, ha a haver, vagy kolléga mondja ugyanazt, akkor bakker tényleg lehet benne valami... Ez is vicc

    Nem, nincs ez így rendjén. Lehet Te elgondolkodsz ilyen esetben, de más nem igazán....

    Pláne hogy munka képek, így nem is lesz más, semmi új téma, semmi új megvalósítás, csak az unalomig ismételt melós képek. Sőt, már a stílustól, a képi világtól egyáltalán nem tud már elrugaszkodni. Láttam más képeit is.... ugyan az mind.

    De tudod, igazából leszarom az egészet. Simogassák egymást. Én nem állok be a lájkolók sorába, ha más a véleményem.

    Ropi, miért PÜ-ben írod meg a véleményed? Miért, miért, miért???

    Ezt lehet csűrni csavarni. Meg majd jönnek, h én miért nem képelek, meg amit felraktam a kreatívba az mind szar, mit pofázok.... de akkor nem értik meg a lényeget...
    Lehet erről még beszélgetni, csak legközelebb hozzál fényképezőt és ne csak palacsintázni állj le velünk :D :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák