Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz Throme #32004 üzenetére

    Igen, de gyulai lakos vagyok, nem lenne épp egy olcsó mulatság kimeppeltetnem.

    Az igazság az, hogy nem is zavaró, mert csak akkor vettem észre pár napja, amikor egy totál egyszínű felületet fotóztam le, és nagyítva szkrollozgattam a 24" monitoron, és ott szúrt szemet. Utána megnéztem korábbi fotókat, és némelyiken ott van, de a többségen nincs ott.

    Még 102 cm-es tévén sem látni, amikor a családi képeket nézegetjük.

    És van valami szoftver, amit olvastam, hogy kötegelt módban is kiszedi az ilyen pontot, úgy, hogy átlagolja a körülötte levő pontok színét, és azzal helyettesíti.

    Ha megjön a LensPen SensorClear szett a körtepumpával, akkor azért takarítok egyet. Fél éves a gépem, és egy obival terveztem anno, hogy ne koszoljam obicsere közben, de rájöttem, hogy ezért nem venni másik obit, na az egy kapitális baromság. Inkább tisztítok, ha kell.

    Most meg pont van nálam kölcsönben egy HELIOS 44-es, amihez van M42-es adapterem.
    Naná, hogy próbálgatom, meg a hozzá kapott három tagú közgyűrűsort is makrózáshoz "M" módban.
    Hááááát, ez eddig a legérdekesebb dolog!

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák