Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Peethy

    őstag

    válasz Sucuka #18275 üzenetére

    "Sajnos" (tényleg idézőjeles) már megvettem a D70-et, épp most 1,5 órája :) Előtte egy órával adtam el a D50-et, mint kiderült, egy olyan fickónak, aki 40 éve Hasselbladokkal dolgozik, fotográfus, és ez lenne az első DSLR gépe.. kente vágta a filmes technikát, de érdekes, hogy a Nikonon nem tudott semmit, hogy mi hol van, mindent egyesével kellett megmutogatni neki. Korrekt volt nagyon.

    D80 egy pár tízessel magasabb kategória, nyár végén veszek majd D90-et, de addig nem akartam még több expot belelőni a D50-be. Ebben most olyan 28ezer van, nekem ez bőven megfelel, ugyanannyiért vettem, mint amennyiért eladtam a D50 + Sigma 28-80-at (utóbbi objektívet egyébként soha ne vegye meg senki, egy rakás hulladék, szerencsére nem nagyon lehet kapni). A D70-en egyedül a kijelző mérete kiábrándító, azért egy D50-es méretűt igazán rakhattak volna bele... a többi viszont nagyon tetszik, az ergonómiája rendkívül jó, nagyobb szabadságot enged meg minden téren, mint a D50 (pl. ISO). Szóval egyelőre tetszik :)

    Várom a privit!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák