Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz ncc1701 #11620 üzenetére

    Hát mert június elején lettek elrakva, ez a része nem rajtam múlt. Május dereka szerencsésebb. Tavaly nem értek be és idén is ha most van csak virág még akkor ki kehet számolni az eredményt. Szeptember-októberre egyszerűen elfogyott a napfény és ott álltam egy adag zöld paradicsomállománnyal. Ennyi. Nem árt tisztázni Doriannál is a fajtát a tenyészidő miatt és az elültetés időpontját. A fóliában előbb lettek ültetve? Van olyan is, hogy a helyre vetéssel sem vagy sokkal visszább, mint a palántával.

    Jól mondták a tanfolyáson. Eü dolgok miatt nem járatom csúcsra a dógokt, ehhez körítem a filozófiátot, hogy meglévő talajból dolgozzunk. Érdemes trágyázni, humuszolni, de van egy optimum még jó erőben lévő szorgosok részére is. Sőt, tőzeget is tudnék alkalmazni, de harcos kinyerni, helyszínre vinni. A sokévi átlaghozam nem ilyen tré egyébként, csak régi-új területekkel kísérletezgetem, ezek beszámolóit hintem ide. Nem kezdem el megmagyarázni hogy a napi homokharc tanulságosabb, mint a topterményt instára fórumra faszabukra kicsapó metódus, de van ebben is tanulság. Régen, a dohányos időkben ezeket a részeket is megérte felturbózni és szó szerint dőlt a lé. Elmúlt az is.

Új hozzászólás Aktív témák