Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tamas1985

    aktív tag

    Sziasztok!

    A következőben kérném a segítségeteket:
    Eladásra került egy aukciós oldalon egy multi funkciós nyomtató.
    A vevő nagy nehézségek árán kifizette, megkapta.
    Majd már az első levelében egy olyan kábelt keresett rajtam ami egyáltalán nem szerepelt a termék leírásában(ez azért fontos mert ebből látszik hogy el sem olvasta azt)
    Következő levelében jelezte hogy a gép teljesen rossz és hogy én átvertem.
    A feladás előtt 10 perccel kipróbáltam, igaz csak a fekete fehér részét mert a színesben már akkor kevés volt a tinta, az tökéletesen működött, a leírásban szerepelt hogy csak részben tesztelt.
    Én azt elfogadom hogy útközben tönkrement, bár kizártnak tartom hogy ilyen jellegű hiba történt volna rendes becsomagolás mellett, külsérelmi nyom nélkül.
    Felajánlottam neki hogy vagy kártérítést adok neki vagy küldje vissza és akkor visszafizetem a teljes vételárat.
    Abba én nem akarok bele menni hogy visszaküldöm a pénz ő meg megtartja a nyomtatót, mivel a scaner része tökéletes még szerinte is.
    Ezek közül egyikre sem hajlandó, csak abban az esetben küldené vissza ha közel a vételár kétszeresét visszakapja mondván neki költségei voltak.
    Az ügy másik szállja hogy többször fenyegetett perrel ez szerintem már önmagában a kényszerítés kategóriája.
    Kérlek adjatok tanácsot, mondjatok véleményt.

Új hozzászólás Aktív témák