Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz bajnokpityu #8586 üzenetére

    Épp ez az. Szubjektív. Csak speciel nem ezt látom amikor írtok az M50-ről, hanem az, hogy egy fos, ne vedd DT770 veri, 840 sz@rrá alázza, vegyed azt. Félreértés ne essék, nem fizet engem az ATH és én se vagyok oda 100%-osan a fejes-ért, de nem szeretem amikor általánosítanak. Én is azon kevesek közé tartozok, akik a 840 és a DT770M hallgatása után is az M50 mellett maradott, mérések ide vagy oda.

    vodkaboy22:

    A "senki"-t nem véletlenül tettem idézőjelbe. Mindannyian tudjuk milyen elismert ember Ő a fórumon, ezért sem értem, hogy legalább az Ő szavára miért nem adtok egy kicsit.
    Szvsz. fiatal vagyok még ahhoz, hogy ilyen drasztikus halláskárosodásom legyen. Sőt, eléggé éles fülem is van az átlag emberhez képest ahogy megfigyeltem, tehát kéltem, hogy innen jönne a dolog.

    Deadzone41:
    Engem a grafikonokkal, száraz adatokkal sosem fogsz meggyőzni. Eleget fürödtem már be ezekkel olyan helyzetekben, amikor a szubjektivitás sokkal nagyobb és pontosabb rálátást adott az adott termékek jellemzőire, mint egy grafikon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák