Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Remus389 #82031 üzenetére

    Én ritkán értek egyet Ba cy lus fórumtársunkkal , de most tényleg nem értem , hogy mi a probléma amiről itt már a 20. komment születik. Miért gond az , ha valaki nem szereti a sennheisert ? Én ugyan úgy nem szeretem , pedig nekem van is (hd600). Hallottam egyébként a 8xx szériát is ,meg 700-at is de alapjaiban ugyan az a véleményem mint mikor 660s-t meg a saját 600asomat hallgatom , hogy még egy olyan unalmas , lapos fejes mint a sennheiser tuti nem létezik. Az, hogy neked jó az nagyon király és szerintem itt mindenki örül, ha valaki megtalálja a számára non plus ultra hangot , de azért engedd már meg hogy másnak ne tetsszen. Nekem is bőven elég lenne 15perc ha újra elém kerülne egy 800s , hogy ne akarjam megvenni (és azzal is abszolút egyetértek , hogy főleg annyiért nem mint amennyibe kerül). Ez nem jelenti azt, hogy nem jó , csak azt hogy nem ugyan azt keressük. Ez miért gond ?

    szerk: abban egyébként egyetértek , hogy rohadt kényelmes a 800/800s.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák