Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    Hát ma olyan történt velem, amit soha az életben nem hittem volna:

    Holnap adtam volna el a régi, Shure SRH-840 fejhallgatómat, gondoltam meghallgatom még egyszer utoljára, jó pár hónapja csak a NAD VISO HP50 volt a fejemen. Felvettem és az első pillanattól kezdve azt vettem észre, legyen szó bármelyik számról, ez a fejhallgató JOBB mint a HP50. (Pontosabban jobban tetszik a hangja)

    A teljesség kedvéért egy Schiit Fulla-ról hallgattam mindkettőt, ezzel a DAC/AMP nem hallgattam még a 840-et, mert ez a NAD korszakban került hozzám.

    Na most mi legyen...

    A Shure fejpántja ragasztva van és már nincs meg a tartása se. 30-ért tudnám így eladni. 20-ért lehetne új fejpántot venni hozzá és lehet már párnát is cserélnék akkor...
    Az nagyjából akkor egyértelmű, hogy a mostanit érdemes lenne eladni? Mert ennek az állapota nekem nem felelne már meg.

    Erősen gondolkozom, hogy egy közel új állapotú, Shure SRH-840 beszerzésén, szerintetek ez mennyire lenne butaság? Ami aggasztana avval kapcsolatban, hogy idővel annak a fejpántja is megadná magát nagy valószínűséggel...

    Esetleg létezik a 840-hez nagyon-nagyon hasonló karakterű zárt fejes 100 ezerig erősebb felépítéssel?

Új hozzászólás Aktív témák