Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Areturus

    tag

    válasz Bargyu #28097 üzenetére

    Érdekes elmélet, ilyesmin nem gondolkodtam még. Hosszabb távon valóban jobban jön ki az ember de tény, hogy sokkal több pénzbe is kerül így a rendszer. Csak egy "kis" időszakot kell kibackelni erősítő és normális DAC nélkül amíg ismét lesz pénz, hogy vegyen az ember fia. Az igazság az, hogy jelen pillanatban csak 100k körül nézelődtem fejeseket, mivel most szívem szerint nem költenék rá többet. Bár ha kiindulunk az elméletedből, s mondjuk kuporgatok még pár hónapig és lecsapok ebay-ről egy HD700-ra, mert vannak már egész kellemes 180 ezer környékén. Utána mivel nincs viszonyítási alapom mert még nem hallgattam a Shure 440-nél jobb fejest, így biztosan a D1-ről hajtva ezerszer jobb lesz mint a Shure-om. Majd költhetek olyan jó 100 ezret ismét egy normális forrásra, mert a HD700 alá már illene. Az egész itt arról szól, hogy mennyire hifista és megszállott valaki, no meg mennyire mély a tárcája. Engem most csak a kíváncsiság hajt első körben. Az érdekelne igazán, hogy mekkora minőségbeli ugrást tapasztalnék egy T70-nel, vagy AD1000X-szel, hogy meg lenne-e az az érzés ismét mint amikor a 440-et megvettem vagy esetleg még több is.

Új hozzászólás Aktív témák