Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Csúcskategóriás PCIe 5-ös SSD-k a Gigabyte-tól

    ph Az Aorus 14000 Gen5 széria 1 TB-os kapacitástól indul, és mérettől függően 14 GB/sec körüli olvasási sebességet kínál.

  • Destiny 2: The Final Shape teszt

    gp Finiséhez ért a fény és a sötétség egy évtizede indult harca, befutott a Bungie híres játékának a fináléja, amiben pontot tehetünk egy régóta húzódó fontos konfliktus végére.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Tomi0703 #4057 üzenetére

    Újonan 3k-ért:

    SteelSeries QcK
    fUnc F-series F30R-14
    fUnc F-series F30R-17

    Használtan: pl. Everglide Titan MonsterMat, Razer Mantis, Razer Goliathus Alpha, QPAD CT Large, SteelSeries QcK+, Allsop Raindrop GigaPad XL, stb.

    "említed, hogy jobban szereted/ jobbak (?) a szövet padok"

    Személyi preferencia. Attól függ, hogy mit keresel egy padban.

    "Nem tudom, hogy ez a műanyag mégis milyen lehet (sosem használtam még ilyet)?"

    Értelemszerűen keményebb érzet, mint a szövet -> valamivel kevéssé komfortos. Kicsit hangosabb, jobban eszi a csúszkát, gyorsabb, tisztítása egyszerűbb - bár a karcokkal jobban kell vigyázni, mint a szövet esetében > valamilyen normális glide mindenképpen ajánlott.. A szállítása talán kicsit körülményesebb, mert nem tudod felcsavarni, de azt hiszem, ez nem is annyira lényeges szempont.
    Ezek a kis fUnc-padok igencsak jók. A 10 éve bevált felület (ami mostmár akár 42 cm-es szélességben is kapható), zsinórtartó csipesz. A 2.5-3k nem pénz értük.
    Ha viszed az egeredet (vigyed), a Pixel-ben akár játék közben is kipróbálhatod őket.
    Én tuti, hogy előbb-utóbb fogok egy ilyet is venni itthonra.

    ----------------------------------------------

    iamthesonar: Thx. :D

    Volt vele egy kis meló. Majd idővel lesz bővítgetve.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák