Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz *Ropi* #1022 üzenetére

    Nem próbáltam más géppel, de egészen biztos vagyok benne, hogy nem a fényképezőgéppel van a gond, szóval feltételezem, hogy más géppel összekötve működik (az én gépem is felismeri, hogy hozzá lett kötve a 40D, az eszközkezelőben is látom). Igen, működik bármilyen OP rendszer alatt. Nálam is működött. Gyári (eredeti, jogtiszta) Windows Vista Business-em van. SP1 utólag lett rátelepítve, mindig automatikusan frissíti magát az OP rendszer. Sokáig nagyszerűen működött mindkét DSLR-em a laptopommal (350D és 40D). Egyik napról a másikra a 40D-ről nem tudom letölteni a gyári progival a képeket és nem tudom használni a progi többi funkcióját (pl. laptop által elsütni a zárat). Letöltöttem az összes frissítést a Canon oldaláról a 40D-hez és az általa használt programokhoz. Természetesen a 32bites Vista-s változathoz. Egyik napról a másikra nem működött. A 350D-vel ezek után is működik a progi, a 40D-ből ha átteszem a kártyát a 350D-be, letölti. Nem tudoom, hogy mi lehet a gáz....lehet, hogy valamelyik Vista frissítés tett volna be neki???

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák