Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz LamaCube #18949 üzenetére

    De. 64-es TDM szeró. Mi a f@szt csinálhatnék Flood Zone-on ? Szerintem ha elkezded, Te is rácuppansz. Nem ültem járműben 3 hete, ami rohadtul hihetetlen számomra. De csak Sniperrel, nem DMR-rel vagy mi a faszommal. Ezek között azért van kihívás. Van egy-két tényleg nyomi fegyó, amit rohadtul meg kell szokni. Nem egyforma erősek, nem mindegy hova célzol, hogy fejes legyen, egyik lassabban tölt, mint a másik, stb. 4-5 map váltakozik, nagyon sok csipás van, a legtöbb pályán azzal tudsz érvényesülni. Szeretném megcsinálni a service start az összesre, aztán váltok. Zavodon shotizok, amíg azokkal is nem leszek sztár. :D Lockeren meg assaulttal tolom. LMG-vel sem nagyon lőttem még eggyel sem. Szerintem az LMG-vel és DMR-rel könnyebb lesz érvényesülni.

    Szóval még mindig nem tom, hogy tom feloldani a VIA Assigmenteket ?

    256 MB-os AGP kártyája nincs valakinek ?

    Mappa: én is nagyon gondolkozom a prémiumon.

    [ Szerkesztve ]

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

  • v-paci

    aktív tag

    válasz LamaCube #18949 üzenetére

    Igen, UCAV vagy mi a csöcs az a kamikaze kis repülő szar.

    Szerencsére találtam egy nagyon jó high ticket-es only Rush szervert, ahol ezek a szarok tiltva vannak. Általában kiegyenlített csapatok vannak, viszont tegnap nagyon csúnyán megdádáztak minket. Támadóként base rape-eltek a csapatom, a sok dilló meg azt hitte hogy csipával majd jól lenyomjuk őket :W

    A kedvencem meg az a debil, amelyik fogja a járművet elmegy vele a pontig, majd ott jó esetben szétlővik, lezuhan stb (pont miközben spawnolnál a járműbe), rosszabb esetben ott hagyja az ellenségnek.

    Amúgy hasznos tud lenni nagyon egy-egy jó sniper, viszont amikor komplett squadok állnak csak reconból, akkor azért nehéz nyerni.

    "Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

Új hozzászólás Aktív témák