Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz Svájcinéger #18945 üzenetére

    Nem mondod, hogy rácuppantál a csipázásra... :W :W :W Hova silányul el a játékostársadalom ;] ;) Persze, ha tdm-en tolod, akkor nagyjából rendben van, mert ott megy a kemp 1000-el, de akkor is ne lámuljál már ilyenekkel :DD

    V-paci

    Arra a buzernyák irányítható rakétáról írsz? Hát tényleg szarjon sünt, aki ezt belerakta. nem elég, hogy mindenki szenved, hogy megkapja, de miután megvan, akkor mást se csinál csak az lövöldözi.

    Tupa

    Nem propaganda ez, mert senki nem játszik már együtt, így nem oszt nem szoroz, hogy most 1 emberrel több tolja vagy sem. Az biztos, hogy más játékstílust követel meg és annyi fraget sem lehet szerezni vagyis nem olyan könnyen, mint codban. Én inkább a nyerésre játszom és leszarom már a statot. Kb. a 70 órától kezdtem pluszos lenni, mivel én a járműveket teljesen hanyagolom csak ritkán ülök bele. Éppen ezért teljesen felesleges 3-4 óra alatt csodára várni. Persze mindig az első benyomás a fontos, de bf3-al én is így voltam, mint Lackó és kb. a 40-ik órában mondtam azt, hogy igen ez egy jó játék. Persze a cod1-nél nem :N

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák