Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz Maxximus #29507 üzenetére

    Hangra nincs új tapasztalat. Ugyanúgy tetszik, teljesen elégedett vagyok vele. Neutron playerrel használom. Tiszta, dinamikus, erőteljes, testes hang, elég jó részletező képességekkel. Ez utóbbiban egy hajszálnyival elmarad a Korg ds-dac-100m mögött talán, de konkrét összehasonlítást nem csináltam.

    Telefonként nézve meg még elégedettebb vagyok vele, mint voltam. Hibák, laggolás, fagyás továbbra sincs, viszont 1 hét használat után beállt az aksija frankón. 3-4 naponta kell töltőre raknom a ugyanolyan használat mellett amivel az xt890-et 2 naponta kellett, és azzal szintén elégedett voltam. Mobilnet folyamatosan aktív, óránként frissülő időjárás widget, egy kis játék, átlag napi 2 óra ebook olvasás, kis böngészés, zenehallgatás napi 2-3 óra átlag. Mondjuk Greenify-vel lelövöm mindig a már nem használt app-okat, illetve automatikus app frissítések kikapcsolva és jónéhány google play szolgáltatás is.

    A pontosítás kedvéért, ez a Lenovo Vibe Youth, vagyVibe k51c78, illetve Vibe x3c78 verzió, nem pedig az X3 Lite, Vibe A7010.
    Ezt azért jegyezném meg, mert több helyen is találtam utalást rá, hogy helyesek a gsmarena.com és a devicespecifications.com specifikációi arra nézve, hogy a Youth verzió tartalmazza a dedikált hangcuccokat, ameddig a Lite verzió nem.
    Saját szememmel ezt nem láttam sajnos, nem fogom megsemmisíteni ezért a telót, de a hangminőség, a hangerő és az, hogy zenehallgatással merül a legjobban az aksi, eléggé gyanússá teszi, hogy tényleg benne van a cucc.
    A Youth amúgy 3-4 hónappal korábbi kiadás mint a Lite.

Új hozzászólás Aktív témák