Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz fericske #26075 üzenetére

    Köszönöm az ajánlást!

    Kipróbáltam ezt a JRiver-t és tényleg van hallható különbség (bár lehet részben placebo) a WinAmp-hoz képest. Egyelőre nem tudom eldönteni hogy pro vagy kontra, az biztos, hogy némileg "máshogy" szól. Olyan "simábbnak, finomabbnak" mondanám egy csöppet. :F

    És a fura dolgok amiket észre vettem: 1. mintha egy kicsit "gyorsabban" játszaná a számokat mint a WinAmp, ez lehet így első hallásra hülyeségnek tűnik (mert ugye mondjuk 3 perc az 3 perc), de nekem ez volt a benyomásom, ez nagyon fura... :F 2. Hogy képes így megnövelni a hangerőt? A WinAmp full hangerőn szólt olyan hangosan, mint a JRivel a felénél, ez trükköz valamivel?! Ez is elég fura. 3. Sok file-nál ingadozik a bit sűrűség mutató, ez is fura, mert ezeknél a számoknál a WinAmp mindíg fix értéket muatatott (csak pár VBR-es mp3-nál nem)....

    Amúgy tetszik, bár kezelőfelületben valami könnyebben áttekinthetőbbre/kezelhetőbbre számítottam, de még beleásom magam, hátha át lehet ezt szabni egyszerűbbre (kár, hogy alapból nem ilyen). A WinAmp-nál is a Library-t, meg a playlist kezelést untam meg, csicsa ugyan nem kell, de sokkal barátságosabb, ha grafikus, jól áttekinthető a kezelőfelület...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák