Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz #16820480 #26070 üzenetére

    Bocsesz, kicsit elragadtadtam magam, nem szándékosan rúgtam a szabályzatba...
    Tudod hogy van ez, az ember kipróbálgatja ingyé, mert vaktában el lehetne lövöldözni 100 bigmac árát is, aztán lehet hogy úgy marad, hejszen minek birizgálni azt ami műkszik? :D

    (#26072) nlpK:
    Mennyivel jobb egy winamphoz képest? A Foobar-hoz képest mondtam, hogy jobb, az meg eléggé közkedvelt zenelejátszó program hifisták körében, ameddig a winamp nem.
    Na de egyébként, tisztább, simább, kicsit lágyabb hangja van az utóbbiaknál - konkrétan winamphoz nem hasonlítottam, már hosszó évek óta nem használom. A korábban említett zeneszámnál könnyen észrevehető volt, hogy amíg Foobar-nal ércesebben, recsegősebben szóltak a cintányérok, addig a JRivernél szépen, tisztán csilingeltek. És az az összehasonlítás egy laptopba integrált Realtek hangkártyával meg a K301xtra-val történt, ami a régi stúdió füles K301 otthoni zenehallgatásra tuningolt változata. A K550 részletesebb a magastartományban, az még jobban kihozta volna, de még akkor nem volt meg.
    Egyébként próbáld ki, van free trial.
    JRiver Media Center

Új hozzászólás Aktív témák