Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Lacopapi

    addikt

    válasz kano #9136 üzenetére

    Kikérem magamnak.Ha olvastad már,párszor leírtam,hogy annyiféleképpen próbáltam már,hogy az nem is igaz.HELYESEN IS.....mégis összeomlik pár nap után.Erre varrjál gombot.
    Gyere,rakd fel a telefonomra "helyesen",ha 5 nap után is jó,akkor elhiszem,hogy én vagyok a béna.De Te is csak hajtogatod a magadét.
    Semmit nem csinálok,használom,aztán egyszercsak (látható ok nélkül),felborul a rendszer és folyamatos újraindulás a jutalmam,amiből nem lehet visszahozni semmilyen módon.
    Háromféle CEE-vel ugyanaz a szitu.

    [ Szerkesztve ]

  • natë

    nagyúr

    válasz kano #9136 üzenetére

    A kernel bugot nem én találtam ki. Valószínűleg összefüggésben van a CPU beállításokkal, emellett a használt alkalmazások erőforrásigényével. Aki az asztalon pihenteti a telefonját valószínűleg nem fog belefutni hotbootba. Elhiheted, hogy minden romot normálisan rakok föl, valamiért mégis csak a MiUi alapú romoknál tapasztalok újraindulást. Mivel nincs két ugyanolyan procival szerelt Defy, nem jelentkezik feltétlen mindenkinél a hiba.
    Ha te nem futottál ilyenbe bele szerencsés vagy, használd egészséggel a MiUi-t, ettől függetlenül nem mindenki hülye és rosszul rakja föl a romokat, akinek problémái vannak vele.
    Részemről a témát lezártam, úgyis lecövekeltem CM7 vonalon (fura, de nincs hotboot).

    Szerk: az alap MiUi tényleg jobban bírja....vagy inkább tovább ;]

    Szerk. 2: Nem írtam sehol, hogy tudnám te mire használod a telefonod. Szerencsés vagy, ennyi.

    Szerk. 3: akkor felejtsük el ezt a "kernel bug"-ot, hívjuk simán MiUi hibának. Ha 3-nál több usernél fordul elő, akkor gyanús, hogy valami van a háttérben.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák