Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • torrente73

    csendes tag

    válasz OccsE #2936 üzenetére

    Valoban a hűségidő nelküli szerződés az nagyon jó
    nem betonozza le magát az előfizető.
    De mivel en is telhetetlen"nepbetegseg" vagyok nem tudsz esetleg valami jobbat ajanlani?

    [ Szerkesztve ]

  • pancelos

    tag

    válasz OccsE #2936 üzenetére

    Nem is (csak) a hűségidő hiánya a nagy ütőkártyája az Egzinetnek.

    Kezdem azt érezni, mint ha direkt értékesítők, üzletkötők közé csöppentem volna, akik hívásaik jelentős hányadát és ezek időtartamát idegen irányokba folytatják. Én ismerőseimmel beszélgetek legtöbbet, ők rokonok, barátok, pár üzleti partner.
    A flották legnagyobb előnye a percdíjmentes közösség, így számomra szempont a közösség egyszerű bővíthetősége. Az Egzinetnél ingyenes a regisztráció, nincs tagdíj, teljes egészében online, papírmentes az adminisztráció, nincs hűség... Nyilván ezt választom, ha az a cél, hogy minél többekkel beszélhessek ingyen, hiszen ők is könnyen követnek. Így meg nem érdekel a percdíj, nem vagyok telemarketinges.

    Itt vergődnek egy csomóan igazolás, interjú, minősítés ügyben, hogy spóroljanak 4-5 forintot percenként, miközben lehetőségük van percdíjmentesen is kommunikálni kapcsolatrendszerükkel.

    Ha meg tényleg üzletkötők tucatjaira bukkantam, akiknek - aktív telefonálásuk miatt - mindennél fontosabb szempont a percdíj, akkor miért keresnek kifogást a WLS kártyával kapcsolatban? Akár bruttó 10 Ft alatti percdíj egységesen és nem kell senkitől szívességet, igazolást kérni. Akinek jelentős telefonszámlája van, azt nehogy földhöz vágja a kártya egyszeri megvásárlása, főleg, hogy a kártyásoknak a kiemelt telekommunikációs ajánlat mellett közel ezer kedvezményadó partner biztosít jelentős kedvezményeket.

    Összefoglalva: Aki betegesen tart minden költségtől és kötelezettségtől, az regisztráljon az Egzineten, a kapott igazolással menjen be a Vodához és hozzon el egy SIM kártyát, aztán küldjön regisztrációs linket ismerőseinek és beszéljenek életre halálra percdíjak nélkül.
    Aki viszont idegen irányokba is folytat jellemzően hívásokat, nyitott egy kicsit matekolni, az rájön, hogy a WLS kártya önmagában is érték (kedvezmények és jövedelem forrás), az akár 10 Ft alatti percdíj lehetősége csak hab a tortán. :)

Új hozzászólás Aktív témák