Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scapegt

    senior tag

    válasz szmolcsi #82333 üzenetére

    Nem, eddig is Win 10 volt rajta, csak jött rá valami frissítés múlt héten, ami kinyírta. Lefagyott folyton, nem indult el a Windows, csak mentek körbe-körbe a pöttyök :W na akkor legfrissebb Wint lehúztam pendrive-ra, feltelepítettem, Dell oldalán fel a driverek, hátha nem fog akadni a játék, erre kifagyott ... a driverek kinyírták ... óvatosan telepítgettem egyesével a drivereket, most jó a gép, de valami csak hiányzik neki, mert akad a játék. Csak már ötletem sincs. Nagyon kényes a drivereket illetően, most pl a touchpadnek nem is működnek a speckó funkciói, hiába van fent a drivere. Van, amire azt írja, hogy nem is a géphez való :DDD pedig a dell oldaláról szedem le ehhez a géphez. No comment :D Annyi mákom van, hogy anno meghagytam a drivereket egy könyvtárban a gépen. Az egyik ment meg általában engem, ugyanis win reinstall után nincs billentyűzet... csak a szoftveres. Ezt sem értem ... hogy tud az nem működni. Pár éve kezdte ezt a gép, akkor találtunk is egy kritikus frissítést hozzá a Dell oldalán, amit azóta ügyesen töröltek :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák