Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz todie #16168 üzenetére

    de van egy-ket csali a vizben
    Hmm van valami más technikád is erre az odatelefonáláson kívül ? :)

    nekem is tele a puttonyom ezzel a sok azonos szamozassal. mi a rossebert nem lehet ugy mint a tacsinal? .b .c es kesz es mindenki tudja mi a kulonbseg...
    Amúgy a WD-t emiatt ezen a Yersys Technology Blog -on is szídják (az elején a "Notes"-ok közt az utolsó, hosszú).

    No beleolvasgattam ezekbe a véleményekbe / fórumba, és ígen, úgytűnik tényleg van hiba az 1,5TB-ossal.
    Bár az igaz lehet, hogy ez a Newegg egy webshop "termékvéleményezője", és ők lehethogy elég nagy darabszámban adtak el; márpedig ha valakinek gondja van vele, akkor sokkal nagyobb esélyel ír be ide.
    Szóval akinek rossz lett, azok közül lehet mondjuk harmada is beírt, míg akinek nem volt vele semmi baja, azok közül könnyen lehet, hogy jóval kevesebben.
    Ez bizonyos esetekben sajnos erre a fórumra is igaz szerintem, de persze sokkal kevésbé.
    Mert itt sokan vannak szerencsére, akik minden tapasztalatukról beszámolnak.

    A másikat a "Whirlpool"-t még annyit nem olvastam, de az elsőre sokkal szakmaibbnak tűnik, úgyhogy lehethogy azt kéne inkább jobban alapul vennünk.
    Szóval, hogy ott mit írnak az 1,5TB-os meghibásodásáról.

    De pl. itt ilyet is írnak:
    Yes I also experienced two WD10EADS(Thiland made) and WD15EADS(11.sep 09 Malaysia made)
    Szóval úgytűnik nem is ugyanott gyártják, márpedig hiába azonos elvileg a technológia (de még ez sem biztos), különbségek azért mégiscsak tudnak lenni a különböző gyártósorok közt.
    Meg a minőségbiztosításban is, van gondolom központi kontroll is, de egy üzemvezető saját döntésétől is függhet szerintem kicsit a minőségbiztosítás.
    Vagy lehet ez nem így működik, nemtom.

Új hozzászólás Aktív témák