Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weor

    csendes tag

    válasz Lorden #169652 üzenetére

    Én is beszállok a buliba:
    Knights and Merchants 1998-ból :D (mind a mai napig előveszem egy-egy pálya erejéig)

    Én például AAA-címeket akkor játszom, ha eltelt 1-2 év és kiforrtak. A Cyberpunk is csak jövő év elején valamikor kezdődik majd nálam, a Stalker 2 (feltéve ha megjelenik '23 tavaszán) legkorábban jövő ősszel. A Metro Exodust idén év elején vittem végig.

    A Mafia (nem a Definitive, hanem a 2002-es) nálam például elnyerte a "minden idők legjobb játéka, amivel valaha játszottam"-címet, legalább 5x vittem végig, utoljára olyan 5 évvel ezelőtt.

    Sokféle játékkal tolom, most a 2010-es NFS Hot Pursuit megy (először játszom vele és egész jó), de a Test Drive Unlimited 2 (2011-es) annál sokkal jobb és az elmúlt 10 évben 3x biztos végigjátszottam.

    Aztán jövőre lesz majd csak kijátszva a Crysis 3 is.

    Lehetne sorolni reggelig a Neverwinter Nights-tól a Half Life Black Mesa-n át a Stalker COP-ig ezer játékot, ami régi és elképesztően jól sikerült, f*sza a játékélmény, és vajsimán elfut egy 10 éves kártyával.

    Ja, hogy nincs bennük RT, meg nem a legújabb játékok? Hát van, akinek nem ezek a legfontosabb tényezők.

Új hozzászólás Aktív témák