Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varshi

    aktív tag

    válasz sakal83 #34862 üzenetére

    > Oled egyedul. Az lg 65b8 most 540k a mediaban. Esetleg meg a c8 vagy a pana fz800 ha van nagyobb keret

    Most jöttem meg a MM-ból, sajnos már nincs C8, a weben se. Még kevésbé neves/megbízható helyről rendelve is min. 50-60-nal drágább így a C8. (Mondjuk kipróbáltam volna szívesen..)

    Összehasonlítottam mindennel, amit tudtam, egész egyszerűen jobban vetített 1080p-s tartalmakat ez az OLED LG, mint a vele versenybe állított (hasonló árú!) QLED Samu, vagy a jócskán drágább OLED Sony.
    Azt csináltuk, hogy WiFi-n megkerestük YT-ról ugyanazt a trailert, és lejátszottuk mind a 3 tévén.

    És furcsa mód nem a feketék volt a döntő, hanem olyasmi, ami inkább szoftveres dolognak tűnik (ezért gondban is voltam kicsit, hogy nem lehet-e még ezen módosítani valamit beállítással): pixelesség (upscaling?), és darabosság mozgó arcok megjelenítésénél.

    Az LG 65B8 volt az, aminél alig volt észlelhető (1 méterről nézve) az 1080p-s műsornál pixelesség, és nem volt darabos, amikor az ember arca elkezdett mozogni. A demo tartalmakat direkt nem néztem.

    Vajon egyedi volt, amit láttam?

Új hozzászólás Aktív témák