Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robi1979

    aktív tag

    Hát, gyerekek, jól meg szívtam! Végül LG LF652V lett a kiválasztott 55"-ban. Jelenleg a UPC-nél analóg előfizetésem van, a nézési távolság kb 3-3,5m. De ha FULL HD filmet nézek rajta 1080p ben a Raspberry Pi3-al, akkor is zavaróan elő jönnek a hibák. Szerintem 3-3,5m nézési távolságban nagy az 55" vagy csak még nekem szokatlan a 42"-os plazma után?

    - Az üzemidőt hol tudom megnézni a készülékben? Újonnan vásároltam, de biztos ami biztos.

    - Jelenleg a képbeállításokkal küzdök, fényerő stb alapból maxon volt. Ezeket kb mennyire érdemes állítani?

    - Illetve a csatornabeállításokkal is küzdök, UPC analógom van, de ez mindent megtalál a kódoltakkal együtt, de azon ugye nincs műsor és kb 20at kell nyomnom mire talál 1 analóg csatornát. Ezeket hogyan tudom beállítani hogy az analógokat sorba rakja és ne azt írja minden második gombnyomásra hogy "nincs CL kártya"?

    - UPC-nél váltanék digitális csomagra, set top box vagy média kártya a nyerő? Ettől a váltástól még megmaradnak az analóg csatornáim a másik szobában?

Új hozzászólás Aktív témák