Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    válasz rasotamas #11421 üzenetére

    Elég rosszul kérdeztem, szóval fussunk neki újra:
    TV-t szeretnék venni, mi mást. 55" jó lenne. 49" csak ha nagyon muszály.
    Valós 100-120Hz minimum, úgy látom ez már nincs a keresési feltételek közt árukeresőn, de miért?
    Jó panel, jó színek, HDR. Úgy olvasom van most valami VA panel ami jobb mint az IPS, úgyhogy olyan. Keret 150-250, bestbuyságtól függ. OLED nyilván nem fér bele.
    Gyors menü, mert a mostani halálra idegesít, hogy 4 másodperc egy csatornaváltás, szóval erős proci kell.
    Legyen tartós, lehetőleg sok garis, az idegbaj kerülget, hogy szellemképes a 6 éves LG-m.
    A Samsungot sose szerettem, mindig inkább LG-s voltam, de rá kell jöjjek, hogy nem nagyon profitáltam ebből, lásd szellemképes TV, frissítések nélkül hagyott telefon, stb. A Samsung standard gumis távirányítójától viszont a hideg kiráz, nem ismerem ki magam rajta.
    Márkából melyek most a jók? Nyilván LG meg Samsung, drágábban Sony ha jól vettem ki. Mit szabad még? Régebben jó volt még a Pana, a Sharp, meg a Philips is. Nem tudom utóbbi 3-ból melyiknek nem romlott-e még a minősége. CNET-en a Vizio és TCL tévéket is ajánlják, bár ezek nálunk nemigen kaphatóak.
    Ívelt, 3D, 4K nem feltétel, a képminőség sokkal inkább. Bár talán 100hz jó panel már nemigen van FHD-ben.
    Miket tudnátok ajánlani?

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák