Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dkess

    őstag

    válasz G.I.JOE #87759 üzenetére

    Szívesen.

    Igen, ez valóban megtévesztett ott nagy betűkkel, hogy "NAPPALI". E miatt ezt a legnagyobb prioritású helynek gondoltam, mivel a garázs felé eső két hálószobát is kiszolgálta volna ... Azt láttam, hogy írtad lehet az alsó szoba lenne a nappali (a PC -vel), de azt hittem, hogy ez olyan "maradék" meg "játszós" szoba vagy ilyesmi lesz amiben csak "nem laknak" ...

    Akkor viszont igen, a C7 mehet hátra és itt legyen az új router az ONT -nál.

    Az AX92U "szuperakcióban" volt még tavaly 60K körül. Most ugye 70K HUF (azaz plussz 20K HUF az AX58U -hoz képest) és erre a színvonalra is most esett le, mert általában már inkább még drágább szokott lenni ennél is vagy 5-10K HUF -al. Ehhez képest kábeles backhaul esetén a AX82U sokkal jobb vétel a mostani árán (szerintem még az AX58U -nál is) ...

    CD6 elég-e? Nehéz kérdés és nem azért, mert nem lenne elég. A gond azt például, hogy az a "FullHD" az "FullHD" marad az idők végéig? Nem lehet, hogy egyre több WiFi -s eszközöd lesz az idők folyamán? Esetleg azok között egyre több AX -es klienssel is? Most az AX előnyeire nem térek ki külön sokszor volt szó róla korábban. Továbbá routert nem egy-két évre vesznek az emberek általában és valamiért van egy olyan érzésem Te sem annyival terveznél. E témakörben pont most írtam nemrég egy rövid szösszenetet: [link] .

    Úgy vélem érdemes átgondolni. Tudom nem egy egyszerű kérdés - pláne adott esetben egy költözéssel egybekötött felújítás alatt/után ...

Új hozzászólás Aktív témák