Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz szabochris #74058 üzenetére

    látom nem olvastad végig a "kálváriámat" :DDD
    biztos jártam volna 2x ed*gitalba meg vittem volna 2x vissza ugyanoda routert majd vettem volna a vizesben ha nem érné meg :DDD
    igaz kvázi ingyen cseréltem át a 66UB1-et mert augusztusban 33-ért vettem, most 23-ért adtam el de ugyanannyiból meg kijött a 65P amivel meg jobban jártam
    tehát kvázi ingyen volt a csere csak 4 utamba került a vásárlás és a refund miatt

    amire nekem kellett
    azt hittem az AC66U B1 jó lesz a régi 1043ND V2 után amiben ugye nem volt AC wifi
    1000/300-as net csak nálam megy a torrent elég szépen
    mellette melózok gépen meg még van sok okoszeszköz is (gyerek egész nap youtube-on lóg)
    és mikor pár hete enginev3.0 linkelte hogy torrent seed mellett az AC66U B1 eléggé befullad akkor kezdtem el nyomozni melyik router bírja.
    neki Xiaomi 3G volt előtte a már sokszor írt 2magos Mediatek MIPS procival és az röhögve viszi a gigás netet
    mondjuk tettem egy kitérőt az AC58U-val azt hittem abban a 4magos Qualcomm meg a mellé csapott gigás switch HWNAT képes de sajnos nem
    viszont wifire meg bika volt, jobb mint az AC57U ami meg már bírta a torrentet röhögve
    így lett végül az AC65P ami procira azonos viszont wifiben sokkal jobb

    ha viszont neked az AC66U B1 azon előnye a fontos hogy HGG-vel túrni lehet a wifi teljesítményre kakaót
    akkor azzal egyik sem tud versenyezni
    ha viszont ki szeretnéd tekerni 2,4GHz és 5GHz AC-ból a maxot akkor AC58U vagy AC65P a wave2 MU-MIMO wifi vezérlő nálam nagyon szépen teljesít
    ha pedig torrent is kell akkor AC65P mert az amíg gigás net lesz röhögve vinni fogja
    2,5-5gbit-nél meg majd újra lehet játszani melyik router fogja bírni :D

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák