Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HeavyToys

    senior tag

    Sziasztok!

    Először is kellemes ünnepeket mindenkinek!

    Csak gyors hozzászólás a témában. Korábban 1-2 ember kérdezte hogy a Xiaomi Mi Wifi Mini-je jó vétel-e.

    Én vásároltam egyet és egy RT-AC87U-helyére üzemeltem be. Alap firmware esetén a wifi jelerősége N-es sávban nagyobb AC-esetén kisebb. 100mbit-es netem van, ezt 95%-ban áttolja a kis Xiaomi is.

    Gyári firm esetén csak routerként használható számomra, ezért Vargalex segítségével OpenWRT került rá. Megfelelő beállításokkal a wifi is kellően erős,bár gyengébb mint a gyári firmmel. Azonban lett torrent kliensem, mini DLNA-m és Samba serverem. Úgy gondolom hogy max 100-as net mellé, a beszerezhető 9-10 ezer forintos áron nagyon jó vétel!

    A benne lévő MT7620A jelzésű soc igaz, hogy csak 560Mhz-es de nagyobb BOGOMIPS értéket hoz, mint a Qualcomm QCA9558 megoldása, ami pl az Archer C7-ben is szerepel.

    6-napja megy folyamatosan, szakadás, fagyás vagy bárminemű gond nélkül, közben torrent letöltéssel és seedeléssel, valamint filmnézéssel. Egyszerre max 4-5 eszköz van rajta, de ezekkel simán elboldogul.

    Hátha segítettem valakinek ezzel a bejegyzéssel! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák