Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZedTheOne

    csendes tag

    Sziasztok!
    Router vásárlását tervezem, mert falramászok a digis ont-től(Fiberhome hg6544c) Szeretném a segítségeteket kérni! Legjobb tudásom szerint igyekeztem megválaszolni a kérdéseket.
    ■ Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok, szintek, szomszédok) lenne használva?
    1szintes kertesház, 3 lakásra osztva, 2 falszomszéddal. régi téglafalak. a routertől minden 2 falnyira lenne, ha már házon kívül vagyunk. egyébként a wifis eszközök sok hálozatot látnak (kb 6)
    ■ Mennyi és milyen kliens eszköz/adapter használná? Ezek közül mennyi az AX (WiFi 6) szabványt ismerő telefon, tablet vagy laptop?
    1 pc, 1 ps5 és 1 okostévé használná kábellel, 2 telefon és 1 laptop wifivel, tudomásom szerint csak a ps támogatja a wifi 6-ot, de annak mindegy, mert kábelezget. Előregondolkodás miatt nem baj, ha van AX szabvány.
    ■ Milyen net sebesség mellé kellene az eszköz?
    DIGINET 1000 - FTTH
    ■ Mennyi pénzt szánsz a beszerzésre? Lehetőleg pontos összeget írj!
    25ezer Ft-ra gondoltam alapesetben, de ha plusz 5ezer forintért világmegváltó lenne a különbség, akkor lehet 30ezer.
    ■ Milyen egyéb igények vannak a routerrel szemben?
    Mivel laikus vagyok, nem igazán tudom milyen egyéb igényeim lehetnek. Stabilan játszanék, streamelnék és streaminget néznénk.

    Előre is köszönöm a segítséget! Ha valamit rosszul adtam meg, állok rendelkezésre!
    :R

Új hozzászólás Aktív témák