Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz tl-x #34428 üzenetére

    Remélem, nem veszed zokon. :R Természetesen nem a személyed, hanem az eseted miatt említelek. Amióta ugyanis itt vagyok a fórumon nem emlékszem olyan esetre, amikor valaki ilyen nagyot csalódott az egyik technológiában és találta meg számítását a másikban. Nyilván nem szerencsés, ha valaki, aki tök új a témában, ugyanezt a kálváriát megélje, de sokan nem veszik komolyan a szivárvány esetleges zavaró mivoltát, és csak legyintenek rá, aztán -- adott esetben -- jön a pofára esés. Sokkal egyszerűbbnek érzem őket meggyőzni az ilyen kirívó esetekkel arról, hogy igenis vegyék a fáradtságot és próbálják ki, mert bizony volt már, akinek nem volt módja kipróbálni és csak nyűglődött utána.

    Fogalmazhatnék úgy is, hogy az eseted egy tökéletes állatorvosi ló. :D A sajátomat a "belépők pontosan 5 év után meghibásodó DMD chipje" témánál szoktam felhozni. :K (Természetesen nem azért, mert LCD párti vagyok és megpróbálok mindenkit elrettenteni a DLP-től, hiszen jómagam is az utóbbit használom. Csak jó, ha az ember tisztában van egy technológia gyermekbetegségeivel.)

    De szólj, ha nagyon zavar, abbahagyom. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák