Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • redhunter

    senior tag

    válasz Tomifromspac #2278 üzenetére

    Az lg nem azért nem gyártja uj név alatt az emlitett projektort mert nem jó, hanem mert minden gyártóval egyetemben házimozi projektort már csak full hd-t fognak csinálni.Az eladásokkal látom nem nagyon vagy tisztában mert én már 4 projektort adtam el és sajna megkell mondjam hogy ebből legnehezebben az lg ledje ment el pedig az nem 800-as felbontásu. Projektor témában amugy ajánlom az AV fórum hasonlóan projektorral foglalkozó fórumát , ahol olyan emberek irkálnak akik 10-15 éve foglalkoznak ezzel a témával , van aki hivatásos teszter .Ha ott olvasgattok rá jöttök hogy amit szaszlaci ir az mind jogos.De el mondtam már hogy mindenki maga nézi otthona a kiválasztott gépet., sok sikert hozzá de egy ilyen ledes projektor soha nem hozza egy házimozi projektor szintjét, és ennyi.Maga a technológia jó de majd ha nagyobb felbontási és kontraszt értékek tartoznak hozzá,akkor lesz megfelelő alternativája a mostani hm projektoroknak.
    Egyébként még a használt projektorokra visszatérve nekem már kettő volt mid a kettő az emlitett fórumról az egyik fórumtárstól akinek elmondhatom hogy már országos hire van ilyen témában és még soha semmi gond nem volt vele.Arról nem is beszélve hogy bármelyik 100000ft .os használt 720p projektor legyűri a mostani ledeseket.

    PSN - RedFoxHun

Új hozzászólás Aktív témák