Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz pc360 #39675 üzenetére

    nem tudom komolyan venni

    Nem az a kérdés, hogy mi a véleményed róla. Ez nem a pc360 megmondja a tutit topik. Természetesen felvázolhatsz neki alternatívákat, ami szerinted egyszerübb praktikusabb, jobb. De ha ő ragaszkodik az elképzeléséhez, hát csinálja úgy, és abban segíts neki ha tudsz.

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

  • spe88

    senior tag

    válasz pc360 #39675 üzenetére

    A RAID-be kötött HDD pusztult meg épp akkor! De jah hát simán lehet, hogy a MEGA meg társai behalnak azért is írtam, hogy több helyre még jobb. De ha nem találok megoldást, ahogy írtam is nyilván kompromisszumot kötök, aztán dugogatom rá a cuccokat, csak jó lett volna mindig update lenni telefonról is, ez lenne az indok egyébként, de tény, hogy azt annyira sűrűn nem használom, néha akartam egy-két doksit megnyitni, meg egy-két képet megmutatni haveroknak stb.. Úgyis veszek egy NAS-t már tervezem egy ideje, aztán a backup külső HDD-t meg néha frissítem, hogy azért több helyen legyen meg az adat ne csak a NAS HDD-n és kihagyom az ilyen mocskos felhőszolgáltatásokat, meg imádkozom, hogy akkor ne legyen valami áramlöket, kicsit paranoiás vagyok, de tényleg potyogtak, anno az elektronukis cuccok. Nem mindenhol van olyan stabil hálózat, mint a városokban, de már azért jobb a helyzet, mint 10 éve. NAS-sal is az a baj, hogy nem tudom belerakni a HDD-imet, anélkül, hogy ne formázná le nekem saját kis rendszerére, vagy építek egyet, azt meg nem szeretnék. Szóval ez is olyan, mint sok minden az életben: állandó akadályokba ütközés, meg kompromisszum-kötés. :) Bár az otthoni netnek meg a feltöltési sebessége nem valami gyors, de az nem izgat. Ha meg valamit kitanulok (valami app) arra mindig szívesebben szánok időt, mint a sipifuszi dolgokra, ami csak az energiát, időt viszi, tudást, élményt nem ad. :)
    A syncback amúgy nagyon király kis progi, csípem, azt még te ajánlottad anno.

    Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

Új hozzászólás Aktív témák