Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VirsLee

    Topikgazda

    válasz Dante684 #92747 üzenetére

    Én számoltam. Számolni mióta fanboyság? Bizonyítsd be, hogy egy 10600k+2070 több fps-t ad, mint egy 3600+2080S. Ez részemről nem hit vita. Számolni kell. Ha új gépet építesz más a matek, mintha csak procit cserélnél a meglevő lapban. Sok plusz kiadásod jelentkezik, ami egy sima cpu cserénél nem. Egy szóval se mondtam, hogy nem gyorsabb a 10600k játékban, mert gyorsabb. De az nagyon nem fair a Te részedről, ha úgy akarsz számolni, hogy egyik úgy gyorsabb, hogy jóval többet is költünk rá. Ha a másik esetben eltolod vga-ra, akkor nem gyorsabb. Ennek melyik része fanboyság? Te írtad, hogy van am4-es lapod, igaz? Az am4-es lapod támogatta a 3600-at, igaz? Nem én találtam ki. Ez miért fanboyság? Számos embert beszéltem már itt le a felesleges platform váltásról és tereltem a 8700 felé. Akkor idejöttél volna Intel fanboy-t kiáltani?

    Én nem ítéllek el ezért, én is vettem már többször olyan dolgot, ami szimplán nem érte meg. Ugyanabban a lapomban volt 3 generációnyi ryzen. Nem volt értelme cserélgetni, nem azért vettem. Hajtott a kíváncsiság. Telefont is cserélek évente, holott még egy se romlott el :) Mint mondtam én megértelek, csak közgazdászként fáj olvasni, hogy jobb ár/érték arányú egy platform váltás egy mezei proci cserénél :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák