Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wsanyi

    aktív tag

    válasz 360xbox360 #73294 üzenetére

    Ez nem kérdés. Kértem a tech Showdown-os srácot, csináljon egy tesztet 1080 Ti-vel, mert ott kijönne a különbség. Gondold csak el, sokkal több cache és SMT, tehát dupla annyi szál. Neked még kérdés? :-D És neked hány hertzes a monitorod? 60? Akkor meg minek agyalasz azon, hogy 85 vagy 87 FPS-t látsz? 60 Hertzes monitoron? Ha meg nem hatvan, akkor meg látsz különbséget 2 FPS-nél (85 vs 87) között? Amúgy meg sok játékban pont az AMD nyer. Ennyi. Az AM4-be később rakhatsz 8/16-os procit is. Intelbe nem lesz 8/16-os 1151-be soha. Új plattform lesz 10 nanora. AMD pedig a 7 nanot is AM4-ben tervezi bevezetni. De a te döntésed. Plusz kit támogatsz filozófiailag? Szerinted mennyiért fogja adni intel a 6/12-es procit? 350-400 USD között? És megint hoz 10%-ot Ryzenre, ha hoz, de szerintem nem. (Még a 4790K 22 nanon is megveri a 6700K több esetben is...) Szóval én nem várok túl sokat ettől. Viszont AMD-ben ott van még egy csomó többlet. Abba is gondolj bele, hogy ha 350 USD-ért adja Intel a 6/12-es CPU-t, akkor a 4/8-asat mennyire kell levinnie? És le fogja vinni? Mennyivel? 20 USD-vel? Nagyon nagylelkű... Komolyan. :-)

    Nem értem a magyarokat. Angol nyelvű fórumokban az emberek 80-90%-a adja el inteles konfigját, és vesz Ryzent, és meg van vele elégedve, itt meg mindenki 2 FPS miatt agyal. :D

    Amúgy itt egy május 13-ai teszt. Elgondolkodtató.

    Azt is nézd meg, melyik CPU mennyire van leterhelve. ;) Ez sokat számít...

    [ Szerkesztve ]

    Az éltető nap mindig süt, még akkor is, ha néha nem látjuk, mert eltakarják a felhők, vagy mert éppen éjszaka van.

Új hozzászólás Aktív témák