Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Classius

    aktív tag

    Sziasztok! :)
    Nővéremnek kell egy laptop, hozzám fordult segítségért, én pedig hozzátok fordulok most. A saját laptopom is rajtatok keresztül ismertem meg (Lenovo y580), ezért bízok bennetek :) Remélem tudtok segíteni.
    Szempontjai a következők:
    - Az ár 130k, ez a maximum, de egy kicsit túllépheti.
    - Márka mindegy, most Asus lapost birtokol már 3-4 éve, de megvan vele elégedve.
    - Sokat hordozza a laptopot, fontos lenne, hogy valamennyire masszív legyen, ne essen szét a kezében
    - Használat szerint a film nézés és netezés a legfontosabb szempont, de az excel, world, power point fusson rajta akadás mentesen és hiba nélkül (tanítóként sokat használja ezeket a programokat), tehát szerintem sorolhatjuk általános használatra. Játszani nem játszik rajta hardcore játékokkal, de kisebb igényű játékoknál ne legyen gondja (gondolok itt különböző netes játékokra, illetve freeware játékokra, stb).
    - Hosszútávra tervez vele, lehetőleg 3-4 évig ki kéne tartania.
    - Nem hátrány, ha szépen néz ki, ne legyen egy hatalmas tégla az egész.
    - Fontos, hogy Bluetooth legyen benne, illetve lehessen rá külső monitort/kivetítőt(projektort) kapcsolni.
    - Operációs rendszer legjobb ha FREE DOS, de ha esetleg ebben az árkategóriában lehet kapni OP rendszerrel együtt, akkor csak és kizárólag Windows 7 jöhet szóba.

    Nagyon remélem, hogy tudtok segíteni, előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    “Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

  • Classius

    aktív tag

    Sziasztok! Segítségeteket kérném. Barátom laptop vásárlás előtt áll, neki lesz a lapos.
    A maximális keretösszeg 150.000Ft, felhasználási kör multémédia lenne, értek ezalatt röccenőmentes netezést, videózást, és persze játékok futtatását is. Tisztában vagyok vele, hogy ennyiért nem fog kapni gamer laptopot, nem is ez a cél, játék alatt kisebb gépigényű játékokat ért, mint pl. Fifa vagy NBA. Hosszútávra tervezné a lapossal, sok cipeléssel. Márkát nem nevezett meg, de saját tapasztalatom szerint is egy Lenovo termék lenne a legjobb, persze ha akad egy, ilyen kritériumok mellett. Ha esetleg más márka lenne, az sem feltétlen nagy gond. Ha segítenétek, nagyon hálás lennék... :R Előre is köszönöm

    [ Szerkesztve ]

    “Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

  • Classius

    aktív tag

    Sziasztok!
    Egy notebook/netbook-ot szeretnék vásárolni, és hozzátok fordulok segítségért.
    A keret 130.000 HUF körül, a lényeg az lenne, hogy megbízható legyen, gyors. Használat szempontjából netes játékokra és videózásra, netezésre lenne használva, tehát multimédiás szempontok élveznek előnyt (nagy kaliberű játékok egyáltalán nem lesznek futtatva). Operációs rendszer lehetőleg win7 legyen, maga a lapos kinézete nem fontos hogy csicsás legyen, elég ha nem az első szembejövő porszemcsétől törik ketté. A vásárlás több évre szólna -hosszútávra-, szóval kb 3-4 évet bírjon ki. Ha ajánlanátok valami kiindulási pontként pár terméket, nagyon megköszönném! :K :R
    Üdv.: Classius

    “Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

  • Classius

    aktív tag

    Sziasztok!
    Segítséget kérnék, már kétszer is sikerült általatok jó laptopot vásárolnom. Ezúttal egy harmadik lenne a cél, a paraméterek a következők:

    Az ár max 130.000.-, ha kicsit eltér, az sem baj.
    Legyen strapabíró, ne essen szét fél év múlva, legyen megbízható. Legyen viszonylag gyors, leginkább csak netezés, Office programok (gyakran!) illetve Adobe pdf használatra lesz, fényképszerkesztés pedig elég amatőr szinten, mondhatni elhanyagolható. Igazából ennyi, semmi extra, igazából az lenne a főcél, hogy hosszútávra találjak egy megbízható laptopot ami leginkább csak netezésre és szövegszerkesztésre lenne használva. Utaztatva nem igen lesz, a tárhely mindegy, op rendszer Windows.
    Nagyon hálás lennék a segítségetekért, Köszönöm. :R :R

    [ Szerkesztve ]

    “Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

  • Classius

    aktív tag

    Erre valaki?? Legyetek szívesek :R

    “Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

  • Classius

    aktív tag

    válasz QwErTy42 #106730 üzenetére

    Mindegy, de igazabol nem muszaj hogy legyen rajta, (gondolom igy olcsobban is jovok ki) csak azert írtam mert azzal lenne használva majd.

    “Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

  • Classius

    aktív tag

    Sziasztok!
    Laptopvásárlás előtt állok, a hetekben lenne esedékes. A keret 350k körül mozog, 95%-ban játékra lenne használva. Fontos lenne, hogy mai játékokat magas minőségben futtassa, a laptop kijelzője tökmindegy milyen, mert FHD TV-re lenne kötve. Néztem Laptopszalonnál az y50-70-et GTX960M 4GB-al, viszont a topicját olvasgatva nem voltam elragadtatva a hsz-től, plusz nem tudom egy 960M mennyire lenne időtálló. Mit ajánlotok? :F Köszönöm!

    “Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

  • Classius

    aktív tag

    válasz Bkrisz9 #112582 üzenetére

    Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
    Igen, valószínűleg akkor asztali PC-re ruházok be inkább, a jelenlegi laposom egy lenovo y580 az pedig megmarad mobilitásnak, ahogy írtátok és utánanézegettem ezen a pénzen jobb asztalit tudok összehozni. Mindenkinek köszönöm mégegyszer! :R

    [ Szerkesztve ]

    “Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

Új hozzászólás Aktív témák