Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Classius

    aktív tag

    Sziasztok! :)
    Nővéremnek kell egy laptop, hozzám fordult segítségért, én pedig hozzátok fordulok most. A saját laptopom is rajtatok keresztül ismertem meg (Lenovo y580), ezért bízok bennetek :) Remélem tudtok segíteni.
    Szempontjai a következők:
    - Az ár 130k, ez a maximum, de egy kicsit túllépheti.
    - Márka mindegy, most Asus lapost birtokol már 3-4 éve, de megvan vele elégedve.
    - Sokat hordozza a laptopot, fontos lenne, hogy valamennyire masszív legyen, ne essen szét a kezében
    - Használat szerint a film nézés és netezés a legfontosabb szempont, de az excel, world, power point fusson rajta akadás mentesen és hiba nélkül (tanítóként sokat használja ezeket a programokat), tehát szerintem sorolhatjuk általános használatra. Játszani nem játszik rajta hardcore játékokkal, de kisebb igényű játékoknál ne legyen gondja (gondolok itt különböző netes játékokra, illetve freeware játékokra, stb).
    - Hosszútávra tervez vele, lehetőleg 3-4 évig ki kéne tartania.
    - Nem hátrány, ha szépen néz ki, ne legyen egy hatalmas tégla az egész.
    - Fontos, hogy Bluetooth legyen benne, illetve lehessen rá külső monitort/kivetítőt(projektort) kapcsolni.
    - Operációs rendszer legjobb ha FREE DOS, de ha esetleg ebben az árkategóriában lehet kapni OP rendszerrel együtt, akkor csak és kizárólag Windows 7 jöhet szóba.

    Nagyon remélem, hogy tudtok segíteni, előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    “Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

Új hozzászólás Aktív témák