Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Ciccuka #99164 üzenetére

    Ha úgy gondolkodnék, ahogy te írod, akkor miért tennék én ilyet?

    Mert izomból válaszolsz, nem gondolkozol.

    Mi az értelme és a célja ennek a hozzászólásodnak, miként járul ahhoz hozzá, hogy ebben a topikban jobb légkör legyen?

    Az, hogy legközelebb Te és más is elolvassa egyáltalán mit ír a másik és az mit jelent a magyar nyelvtan aktuális szabályai szerint és ne legyen végtelen ciklusban futó hsz. kör.

    Én részemről szimplán felesleges hangulkeltés, amire semmi szükség.

    Bizony, arra sincs, hogy random konfigokat dobjunk be kötés nélkül másoknak.

    Egy topikgazdának szerintem mindképp valami pozitív dologra kellene itt e helyen törekednie. Amit írok az pusztán ajánlás.

    Így igaz. Arra törekszem, hogy ne legyen rommá tömve hülyeséggel a topik. Most akkor ha bejön 30 ember és "pusztán ajánl" mindenfélét ami éppen a buksijából kipattan az úgy jó? Nem.

    Egyébként abszolút nem érdekel ki mekkora szemetet vesz továbbra sem, az annál inkább, hogy ha lehet akkor kellő tapasztalattal rendelkezők segítsenek. Az eddigiekből kiindulva pedig nem nagyon vagy jártas a témakörben, no offense. Ha támadásnak érzed akkor az azért van, mert valóban nem ebben dolgozol és nem ezzel foglalatoskodsz a nap 16 órájában és furának találod ha megszólnak érte. Ez sajnos ilyen.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák