Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btudos

    veterán

    válasz Scoobyka #56177 üzenetére

    Menj el, nyomogasd meg, ha van rá lehetőséged, úgy tudod a legbiztosabban eldönteni, hogy kell-e neked. Jól össze van rakva, consumer kategóriában szerintem nagyon jó minőségű gép, de én anélkül nem venném meg, hogy nem volt alkalmam kézbevenni, kicsit gépelni rajta, körbenyomogatni. Főleg ha sokat ülsz a gép előtt, nagyon fontos hogy olyan gépet válassz, ami tényleg megfelel az igényeidnek.

    Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

  • DFB

    tag

    válasz Scoobyka #56177 üzenetére

    Azért azt egy-két teszten kívül, ahol egyik támaszkodik a másikra sehol nincs leírva, hogy IPS van benne.
    Ennek ellenére az FHD-nek tényleg szép képe van.
    Nem nagyon fogsz látni hasonlot drágábbakban sem.
    Az alu ház is ritkaság, szép és jó is, a vga is elég erős, csatlakozók is jók.
    Engem csak egy dolog zavar benne, hogy tükrözödik.
    Szerintem ez nem a GG miatt van, anélkül is lehet benne borotválkozni a sima nem mattokban is.
    Jó, hogy rátették ha amugy is fényes lenne.XPS-en van még pár "tízezerrel" drágábban.
    Mindezek ellenére ennyi pénzböl most ezt venném - nekem nem sürgős tudok várni pár hónapot amig kijön az Y50, aztán meglátjuk.Talán még egy Asus N550-en gondolkodnék, mivel az biztosan IPS és matt.Viszont nem érintős és gyengébb a VGA és a proci is.Van négymagos is de ott az üzemidő lehet csökken, a hütést lehet megoldották, de a benne levö vga-hoz feleslegeslehet.
    Ami még ellene szól az a szervíz, amiröl fogalmam sincs milyen, de jot még nem olvastam rola itt a forumon.

Új hozzászólás Aktív témák