Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40399104

    törölt tag

    válasz Khelben #129840 üzenetére

    hm:)...

    értem, akkor lőjünk alulról. 150-200 ezer forintos áron kapnék ilyen laptopot?

    köszi a választ.

    előzmény:

    kedves Mindenki!

    a segítségeteket szeretném kérni. már régóta érik bennem pályaváltás, és ennek megfelelően gőzerővel ismerkedem a programozás területével. ugyan van egy elég erős pc-m, ami abszolút kiszolgálja az igényeimet, de mivel előfordul, hogy hétvégente utazunk, és munka miatt inkább akkor van lehetőségem a "hobbimnak" élni, így erőteljesen gondolkodom egy kizárólag programozásra alkalmas laptop vásárlásán.

    kitöltöm a paramétereket, de a fő cél: olyan laptop, amit kizárólag programozásra használnék, és amely alkalmas arra, hogy junior java/c# programozóvá cseperedjek szépen-lassan.

    (1) abszolút nem sürgős, mivel PC-m tökéletesen alkalmas erre, csak a hétvégi hazautak miatt érlelődik a gondolat.
    (2) sajnos erre nem tudok válaszolni, mindig játékban gondolkodtam, nem tudom, hogy egy programozásra alkalmas valami mennyibe kerül. nyilván nem max payne 4 fejlesztésére alkalmas masinára van szükségem.
    (3) kizárólag programozás.
    (4) nem használnám. ha megelégelem a blizzard töketlenségét, és helyettük éppen megírni készülöm a warcraft 4-et, újra tanácsot fogok kérni Tőletek:D. de ha tudok egy tetrist írni már, annak nagyon fogok örülni és azt azért ki szeretném próbálni:D...
    (5) nem számít, talán matt, ha szabadban is élnék a hobbimnak.
    (6) hétvégente, esetleg másfél órás úton.
    (7) nem kell.
    (8) amennyi szükséges a céljaimhoz.
    (9) amit javasoltok.
    (10) használt is szóba jöhet, de újat preferálok.

    előre is köszönöm a segítségeteket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák