Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Kisfundy #93878 üzenetére

    x200 - gyárilag fosch kijelző, de cserélhető ips-re is, masszív, billzet megvilágítás, cpu nem cserélhető, még van benne IBM vonal, elég strapa gép, kis mérete ellenére nagyon csendes is lehet a hűtés, billzete is korrekt
    T410 - 1280-as kijelzővel kerülendő, hűtése ennek nem a leghalkabb, billzetmegvilágítás, cserélhető cpu
    E4310 - nem a leghalkabb, kis kompakt, háttér világításos billzet is mehet bele, régiek közül az egyik legjobb lati, nagyon jó a billzet, cpu nem cserélhető
    E6410 - 1280-as panellel ezt se, nem olyan masszív mint a 4310, háttér világításos billzet is mehet bele, nagyon jó a billzet, cserélhető cpu
    2540p - masszív kis dög, nagyon jó billzet, billzet megvilágítás, azt hirtelen nem tudom 1,8-as vagy 2,5-es hdd van-e benne, ennél nem tudom milyen a cpu

    Egyikkel se nyúlsz nagyon mellé, ebből a bandából a kijelzők miatt is a 6410-est és T410-est a végére tenném. Masszivitásban a másik 3 fej-fej mellett, designt képeken megtalálod. Mindben van valamilyen erősítés, 2540-es alu házas de nehéz is. 4310-nek a fedlapja alu csak tudtommal, de masszív dög az is. T410-esen kívül mindet használtam is, jelenleg x200-ról írok.

    szerk: tn kijelzőből E4310-nek volt a ledesek közül a legjobb képe amit láttam, ez persze nem jelent semmit, nagy eséllyel nem csak egyfajta panellel szerelték őket, 2540p-nek se valami egetrengető a kijelzője, kb mint x200-é, sor végén itt is E6410 és T410 áll, erőben egyértelműen core i generációval jobban jársz, ezért is ajnálanám neked a 4310-est

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák