Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Azariel

    csendes tag

    válasz szabonagyur #87116 üzenetére

    Rendben

    1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    1-2 hét , vagy azonnal
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    140000 ft
    (3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
    irodai munka,webfejlesztés
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    nem használnám játékra
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    mindegy, 14" minimum
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    minimum hetente egyszer lenne hordozva, utazás közben nem nagyon használnám.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    mindegy, bár windows 7, linux mint párti vagyok
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    hdd bőven elég, 500 gb., memória min 4 gb, optikai meghajtó nem kell
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    nincs egyéb kívánság, max a bővíthetőség könnyen megoldható legyen + takarítás
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    használt is

    Szóval erre korábban a Fuji A544-et ajánlottátok (mondjuk pont te :D), de ugye az nem jött még meg. Nézelődtem, és kíváncsiságból beírtam a Fuji U722-t, ami használt, de olcsóbb, hardverileg jobbnak tűnik. Ehhez én kevésbé értek, ezért is kérdeztem, hogy ha úgy adódna, hogy jönne még is A544, megérné -e várni rá, vagy hagyjam a rákba, és legyen az U722, mert százszorta jobb. A kijelző csak megjegyzés volt, semmi pro,vagy kontra

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák