Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattila85

    csendes tag

    válasz szabonagyur #82409 üzenetére

    A procit nem hiszem hogy ki fogja használni párom, inkább a videó kártya lesz ott nyúzva néha.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    1-2 héten belül
    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
    150e ft
    (3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
    Netezés, videók lejátszása, esetleg játék is ha bírja a gép (hétköznap használatnak mondanám :) )
    (4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
    Használnám ha lehet (a milyen játék nem tudom ami megtetszik az asszonynak :D )
    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
    Hát is-is, a minőség sztem fontos, bár tudom hogy csak otthon lenne használva, és nagyon babusgatva is lenne
    (6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
    Igen szeretnék
    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
    14-15" körül gondolom
    (8) Notebook tömege?
    szinte mindegy
    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
    mindegy
    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
    nem feltétlen kell optikai, de jó ha van
    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    nincs
    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
    Cpu igényest nem, GPU-t inkább
    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
    Nyugodtan jöhet a használt megbízható helyről, eddig alfánál nézegettem a kirakatot az itteni ajánlásokban bízva

Új hozzászólás Aktív témák